Slide #1
Slide #2
Slide #3
Slide #4

Кріошоу

 

Шоу наднизьких температур, від якого у вас піде мороз по шкірі!

Приготуйтеся, адже ви станете свідками того, як квіти перетворюються на скло, а кімната заповнюється містичним туманом. Позначка термометра в залі опуститься до -196 ⁰С! Ви на власні очі побачите реінкарнацію, а страви високої кріогенної кухні стануть вашим улюбленим десертом.

  • для груп від 10-ти осіб
  • обов’язковий попередній запис
  • тривалість: до 1 год
  • вік: від 6-ти років
  • вартість: 75 грн/дитина, 85 грн/дорослий

Туман

 

Азот – це малоактивний хімічний елемент. Цей газ не має запаху, кольору і смаку. Уявіть собі, ми ним дихаємо, оскільки повітря на 75% складається з азоту!

А що буде, коли ми наллємо до рідкого азоту гарячу воду?

Рідкий азот

Тепер, щоб побачити та відчути супернизькі температурине потрібно плисти на Північний полюс– просто станьте

учасником нашогоКріо Шоу!

Морозиво2

Кріо-кухня

 

Ми всі живемо у дуже цікавий час – час глобальної інтелектуалізації всієї техніки – від океанського лайнеру до мультиварки. Науковий підхід до справ, якими люди займаються століттями, вже став закономірністю. Кулінарія не виняток! 

Молекулярна кухня, нано-гастрономія, кулінарна фізика – чим не заняття для справжніх науковців? Пропонуємо майстер-клас з приготування смачного кріо-десерту.

Відвідати більше

фото Наукового музею

Науковий музей

Інтерактивна екскурсія – гарантія веселого та пізнавального проведення часу. У процесі гри ви познайомитесь із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії.

Дізнатись більше
фото Oxyshow

Oxy show

На шоу ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про кисень, спробуєте зробити постріл із справжньої міні-гармати, доторкнутися до хмар та скуштуєте корисний кисневий коктейль!

Дізнатись більше
фото Allхімія

ALLхімія

Ви побачите, як тече рідке залізо температура якого +2.5 тис градусів та потримаєте вогонь у руці.

 

 

Дізнатись більше
фото Тесла шоу

Tesla Energy Show

Надзвичайне шоу, під час якого ви поринете у світ неймовірного генія з майбутнього - Ніколи Тесла та побачите на власні очі його загадкові та містичні винаходи

Дізнатись більше