Де я можу дізнатись про події, які ви плануєте проводити?

Про всі заплановані події, нові курси/проєкти ви завжди можете дізнатись на сайті , або прочитати на нашій сторінці у Facebook 

Як записати дитину на курси?

Для запису телефонуйте за номером: 097-9595-900 або пишіть в Direct на наші сторінки у соціальних мережах: Facebook, Instagram

Адміністратор проконсультує, який курс краще підійде вашій дитині та у яку групу ще є вільні місця.

Чи є у вас знижки?

Діють знижки на навчальні курси для наступних категорій клієнтів: постійні клієнти (1 рік і більше), учасники АТО/ООС, малозабезпечені, сироти, напівсироти, працівники ІФНТУНГ, сім’ї в яких дві дитини навчаються в НЕ.

Чи буде цікаво у вас дитині/дорослому? Чи є у вас обмеження по віку?

У нас буде цікаво всім! Ми знайомимо дітей з наукою у доступній ігровій формі, вчимо їх бережливого ставлення до енергоресурсів та разом з цим формуємо у дорослих енергоефективне мислення. Ми проявляємо високий рівень уваги до проблем, пов’язаних з енергозаощадженням і енергозбереженням, та, в кінцевому результаті, хочемо сформувати енергоефективне суспільство, починаючи з найменших його представників.

Як записатись на екскурсію/шоу?

На екскурсію чи шоу у нас діє обов’язковий попередній запис: телефонуйте за номером: 097-9595-900 або пишіть в Direct на наші сторінки у соціальних мережах: Facebook Instagram .

За можливості визначіть вашу кількість осіб та бажану дату і час заходу.

Чи можемо ми відвідати Наукове містечко у будь-який час без попереднього запису?

Ми відкрита спільнота і любимо гостей, то ж ви можете відвідати Наукове містечко “Нова Енергія” у години його роботи. Однак, радимо уточнити напередодні у адміністратора, чи не буде проводитись якийсь захід під час запланованого вами візиту. Також, якщо ви бажаєте більше дізнатись та побачити дію всіх експонатів повною мірою, то запишіться на екскурсію, яку проведе для вас наш досвідчений гід. 

За будь-яких запитань звертайтесь за номером: 097-9595-900