Програма для дітей “ТРИ ЕНЕРГІЙНІ ГОДИНИ”

У Науковому містечку «Нова енергія» – нова послуги для батьків та дітей! 

ТРИ ЕНЕРГІЙНІ ГОДИНИ!

 

Не залишайте дитину одну вдома! Приведіть її до нас!

Упродовж трьох годин Ваша дитина буде під наглядом дорослих і матиме цікаве НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНЕ дозвілля.

 

Зареєструватись

До програми розваг входить

1) ЕКСКУРСІЯ В НАУКОВОМУ МУЗЕЇ, в якому представлені цікаві експонати. Дитина пограє у повітряний баскетбол з нашим екскурсоводом, визначить, скільки енергії вона генерує на велогенераторі та мускульному генераторі, навчиться створювати за допомогою пісочниці з доповненою реальністю яскраві ландшафти. Дитина зможе за допомогою мобільного телефону створювати голограми, а також матиме змогу погратися та повчитися за допомогою віртуальної реальності.
dscf5187-collagedsc_7914
2) ЕКСКУРСІЯ В ГЕОЛОГІЧНОМУ МУЗЕЇ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який за багатством, різноманітністю, представництвом колекцій мінералівгірських порід, корисних копалин, викопних решток фауни і флори є одним з найкращих у Європі. Наш музей внесено до Державного реєстру наукових обʼєктів, що становлять національне надбання України.

orelmuzejagat

dsc_79673) НАУКОВІ ЕКСПЕРИМЕНТИ З КОНСТРУКТОРАМИ LEGO, HORIZON, GIGO.
Діти ближче познайомляться з різними видами відновлюваної енергії (вітрова, енергія сонця, води тощо), самотужки заправлять машинку на водневому паливі, побачать як енергія сонця перетворюється в рух за допомогою сонячних батарей, а вітер запускає лопаті вітряка і скільки генерується енергії при цьому.
foyvqsihtu5k02f-medium 090814printing_jg14) ЗНАЙОМСТВО З 3DПРИНТЕРОМ. Діти на власні очі побачать, що ж таке 3D-принтер, також їм буде продемонстровано вироби, які надруковані та гравійовані у нашому Науковому містечку.
SAMSUNG CSCdsc_79835) МІНІ-ЛЕКЦІЇ ЩОДО ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ (води, електроенергії, газу), на яких дітки почують багато корисних порад, які вони зможуть застосувати вдома та передати їх своїм батькам.
SAMSUNG CSC6) ВЕСЕЛІ ТВОРЧІ ЗАНЯТТЯ на тему енергозбереження та економії енергії. Це за бажанням дитини можуть бути малювання, аплікації, ліплення. Попри знайомство з відновлювальними джерелами енергії, дітки розвиватимуть уяву, фантазуватимуть разом з нашими кваліфікованими вчителями.
dsc_79537) ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПЕРЕКУС для дітей (печиво, чай, водичка, солодощі, якщо батьки дозволять 415083084 )
 8) ПОДАРУНОК НА ЗГАДКУ для дитини від команди Наукового містечка «Нова енергія»

 

Програма працює у години роботи музею.

Віквід 6 до 14 років.

Тривалість: 3 години.

Вартість: 150 грн.

 

Зареєструватись

Гроші, витрачені на дитину – це не витрати, а інвестиція!

Подаруйте своїй дитині цікаве наукове дозвілля!