Тренінг з енергозаощадження

Тарифи на газ та електроенергію регулярно зростають. Зменшити втрати тепла і економити на платіжках – ми знаємо як!

Запрошуємо Вас на тренінги з енергозаощадження!

На реальних прикладах покажемо, як заощадити на тарифах, розповімо, як використовувати зелений тариф, теплі кредити. Ви дізнаєтеся, як провести енергоаудит, із максимальною вигодою утеплити та термомодернізувати житло та як уникнути поширених помилок в утепленні домівок. Допоможемо Вам підготувати фінансовий план з енергозбереження, налагодити облік енергоресурсів, спланувати технічні роботи.

Наші лектори (проф. Карпаш М.О., доц. Яворський А.В., доц. Рибіцький І.В., доц. Цих В.С.) володіють величезним досвідом реалізації практичних проектів енергоефективності, ознайомлені з новинками техніки і законодавства.

У другій частині тренінгу Ви матимете змогу випробувати роботу обладнання та приладів для енергоаудиту, особисто поспілкуватися з лекторами, отримати відповіді на важливі для Вас питання.

Програма тренінгу з енергозаощадження

Карпаш М. – Вступ у енергоефективність та глобальний контекст

Критерії енергоефективності, Україна та ІФ у світовому розрізі, важливість зміни свідомості та звичок, презентація лекторів та тем

Яворський А. – Енергоефективність в будівлях

Утеплення, вікна, двері, вентиляція – теорія і практика. Як вибрати, встановити, проконтролювати якість. Що таке комфорт вдома і як його досягти. Практичні поради за темою.

Карпаш М. – Відновні джерела енергії

Стан і потенціал відновних джерел в Україні та ІФ області зокрема. Конкретні приклади та поради використання сонячної енергії, теплових насосів тощо. Практичні поради із отримання зеленого тарифу.

Рибіцький І. – Енергоаудит

Що це таке, як його виконують. Приклади виконаних проектів – виявлення неочевидних проблем. Складання рекомендації за результатами енергоаудиту. Практичні поради за результатами виконаних робіт

Цих В.С. – Майстер-клас із приладів лабораторії енергоаудиту

Демонстрація роботи приладів для дослідження стану утеплення, вентиляції, освітлення, мікроклімату в приміщеннях тощо.

Тривалість заняття – 3 години

Для участі ЗАПОВНІТЬ РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ