Slide #1
Slide #2
Slide #3
Slide #4

Науковиймузей

 

Інтерактивна екскурсія – гарантія веселого та пізнавального проведення часу. У процесі гри ви познайомитесь із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії.

Наші екскурсоводи – справжні професіонали своєї справи, адже вміють захопливо та доступно розповісти про кожен експонат та можуть залюбки відповісти на будь-які ваші запитання. 

Запевняємо, цікаво буде і малим, і дорослим. Під час екскурсії кожен зможе різними способами виробити енергію, побачити як працюють сонячні панелі, відчути силу вітру та побігати у гігантському колесі!

  • обов’язковий попередній запис
  • тривалість: до 1 год
  • вік: від 4-ти років
  • вартість: 300 грн/група 1-20 осіб, 400 грн/група 21-25 осіб, 500 грн/група 26-30 осіб

Велогенератор

 

Довго крутиш – радіо включиш!

Генератор електричного струму – це пристрій, який перетворює в електричну енергію інші її стани: теплову, механічну, хімічну.

Чи знали ви, що підготовлений велосипедист може виробляти близько 400 Вт механічної енергії протягом години?  А скільки згенерувати під силу вам?

Велосипед

Пориньте у світ Наукових пригод та

відкриттів уже сьогодні!

Пісочниця

Інтерактивна пісочниця із доповненою реальністю

 

Новий спосіб твоєї медитації

Побудована на технології доповненої реальності, завдяки якій звичайний пісок перетворюється на яскравий ландшафт. Ви можете власноруч сформувати власний рельєф землі: утворити гірський масив чи вулкан, викопати озеро, виокремити острів посеред океану і навіть викликати дощ! 

Вітрогенератор

 

Закинути м’яч у кільце без допомоги рук? Простіше простого, якщо ти у Науковому містечку!

За допомогою вітрогенератора створюється спрямований повітряний потік, змінюючи потужність та напрям руху якого можна підняти та втримати в повітрі надувний м’ячик. Виникнення такої сили називають ефектом Магнуса. Подібно до якого можна пояснити складні траєкторії польоту м’яча при ударах у футболі чи тенісі.

Вітрова пушка

Науковий музейу твоєму домі

Відвідати більше

фото Кріо шоу

Кріо Шоу

Приготуйтеся, адже ви станете свідками того, як квіти перетворюються на скло, а кімната заповнюється містичним туманом.

 

Дізнатись більше
фото Oxyshow

Oxy show

На шоу ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про кисень, спробуєте зробити постріл із справжньої міні-гармати, доторкнутися до хмар та скуштуєте корисний кисневий коктейль!

Дізнатись більше
фото Allхімія

ALLхімія

Ви побачите, як тече рідке залізо температура якого +2.5 тис градусів та потримаєте вогонь у руці.

 

 

Дізнатись більше
фото Тесла шоу

Tesla Energy Show

Надзвичайне шоу, під час якого ви поринете у світ неймовірного генія з майбутнього - Ніколи Тесла та побачите на власні очі його загадкові та містичні винаходи

Дізнатись більше