Slide #1
Slide #2
Slide #3
Slide #4

ALLхімія

 

Феєричне, наукове і фантастичне шоу вогню

Ви побачите, як тече рідке залізо температура якого +2.5 тис градусів та потримаєте вогонь у руці. Також, вам продемонструють вибух пального у двигунах внутрішнього згорання, пояснять від чого залежить горіння і на ваших очах пробудять справжній вулкан! Ніякої магії – тільки справжня наука!

  • для груп від 10-ти осіб
  • обов’язковий попередній запис
  • тривалість: до 1 год
  • вік: від 6-ти років
  • вартість: 65 грн/дитина, 75 грн/дорослий

Дотик сонця

 

Майже у всіх народів вогонь завжди мав божественне походження і вважався священним. Він викликав почуття поклоніння, страху і водночас пробуджував бажання володіти цією шаленою силою. 

Під час шоу кожен, хто наважиться, може потримати вогонь у своїй руці. Не переймайтесь, адже дослід абсолютно безпечний та при цьому не менш захопливий і таємничий.

Підпалювання руки

Запалимо у ваших серцяхіскру

любові до науки !

Плавлення металу

Володар заліза

 

Чи задумувалися ви коли-небудь яким чином отримують залізо? 

Для того, щоб виділити чистий метал з оксиду, проводять реакцію заміщення з іншим металом, для прикладу – алюмінієм. При цьому виділяється неймовірна кількість тепла. Температура реакції сягає 2.5 тис градусів, що плавить залізо до рідкого стану. Цікаво, що у промисловості ця реакція використовується під час спаювання залізничних рейок.

Відвідати більше

фото Наукового музею

Науковий музей

Інтерактивна екскурсія – гарантія веселого та пізнавального проведення часу. У процесі гри ви познайомитесь із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії.

Дізнатись більше
фото Кріо шоу

Кріо Шоу

Приготуйтеся, адже ви станете свідками того, як квіти перетворюються на скло, а кімната заповнюється містичним туманом.

 

Дізнатись більше
фото Oxyshow

Oxy show

На шоу ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про кисень, спробуєте зробити постріл із справжньої міні-гармати, доторкнутися до хмар та скуштуєте корисний кисневий коктейль!

Дізнатись більше
фото Тесла шоу

Tesla Energy Show

Надзвичайне шоу, під час якого ви поринете у світ неймовірного генія з майбутнього - Ніколи Тесла та побачите на власні очі його загадкові та містичні винаходи

Дізнатись більше